Seataichean dàta tar-sgrìobhaidh clàran meidigeach airson pròiseactan AI & ML

Seataichean dàta tar-sgrìobhaidh clàr meidigeach far-na-sgeilp gus do phròiseact AI Cùram Slàinte a thòiseachadh.

Dàta tar-sgrìobhaidh clàran meidigeach

Plug-in an dàta meidigeach a tha thu air a bhith a dhìth an-diugh

Lorg an dàta tar-sgrìobhaidh clàran meidigeach ceart airson an AI meidigeach agad

Trèan do mhodal AI meidigeach gu ceart leis an dàta trèanaidh as fheàrr sa chlas. Tha clàran meidigeach ath-sgrìobhaidh a’ toirt iomradh air tar-sgrìobhadh de chòmhradh lighiche is euslainteach, tar-sgrìobhadh aithisgean meidigeach agus measadh meidigeach. Bidh e a’ cuideachadh le bhith a’ mapadh eachdraidh mheidigeach an euslaintich airson tursan san àm ri teachd agus bidh e cuideachd na àite dìon dha na dotairean. Tha ar catalog dàta far-na-sgeilp ga dhèanamh furasta dhut dàta trèanaidh meidigeach fhaighinn anns am faod earbsa a bhith agad.

Clàran meidigeach air an tar-sgrìobhadh far-na-sgeilp:

  • Tar-sgrìobhadh de 257,977 uair de dh’ aithris Lighiche an t-Saoghail bho 31 speisealachd gus modalan cùram slàinte a thrèanadh
  • Diofar chlàran meidigeach ath-sgrìobhaidh - Aithisg Obrachaidh, Geàrr-chunntas Sgaoileadh, Nòta Co-chomhairleachaidh, Nòta Adhartachaidh, Nota ED, Nota Clionaig, msaa.
  • Fuaim & Tar-sgrìobhaidhean deasaichte PII a’ cumail ri Stiùireadh Cala Sàbhailte a rèir HIPAA
SònraichteMu thuairmse. Àireamh de chlàran meidigeachMu thuairmse. Àireamh de charactaran
Leigheas-inntinn1135,515
Lèigh-lann Podiatric241,08,258
Lèigh-lann plastaig - sònraichte1836,04,359
Lighiche Asst.381,27,349
Teiripiche corporra1,71346,81,870
Leigheas Corporra & Ath-ghnàthachadh23,5235,77,01,697
Paidsiatraic9,2714,26,54,058
Lèigh-lann péidiatraiceach2390,525
Sònraichte pediatric68220,63,509
Pulmonology péidiatraiceach401,58,625
Fiaclaireachd péidiatraiceach4208,99,253
Pathology43,4622,76,60,828
PANP1,45,96044,53,32,915
Podiatry12,0563,91,63,411
Stiùireadh Peanais3062,650
Otolaryngology19,5483,95,00,098
Osteopathic5,5661,36,79,541
Orthopedic1,45,05327,75,08,345
Orthopedics & Leigheas Spòrs3,1651,43,93,798
Lèigh-lann beòil1332,527
Lannsair Beòil & Masg-aghaidh818,733
Otailmeòlas19,2994,48,44,680
CÙRAM OBAIR513,637
Onco-eòlas82,30029,63,70,809
Leasaiche Obrach682,38,853
-lann2,36,78864,27,35,680
Cùram Leòintean2115,82,123
Vascular/Coitcheann2684,11,007
URNUIGH FHEASGAIR1566,74,129
Urology96,93413,55,27,616
Lèigh-lann gastrointestinal àrd581,80,361
Unknown7,48,0541,69,50,98,900
Trauma & orthopedics1,30853,08,512
Transplant321,28,670
Lèigh-lann thoracic371,53,325
Leigheas thoracic271,64,106
Sònraichte lannsa29010,14,789
Neach-taic Lighiche-lannsa34,315
Leigheas dreuchdail76334,76,696
Leigheas Spòrs491,48,200
Sgaoileadh3279,81,803
Reumatology1244,32,080
Còmhnaidh64119,90,867
Rehabilitation30,0789,61,87,590
Rèidio6,30,98364,19,87,812
Sgamhanan64,36815,66,29,273
Psychotherapy (sònraichte)22929,61,345
Psychiatry70,26935,10,76,474
FREAGRADH CÙRAM PRÌOMHACH727,134
Leigheas ro-inntinneach1914,35,298
fiaclaireachd1,23329,74,753
Coitcheann31313,77,179
Gastroenterology62,15812,79,38,968
Cleachdadh Teaghlaich2,49869,42,820
Cleachdaiche Altramais an Teaghlaich9,0181,86,24,462
Leigheas Teaghlaich2,63,48053,40,93,592
Endocrinology3,21291,07,557
Eòlaiche seòmar èiginn37812,72,557
Èiginneach62,25616,24,31,343
Neach-taic Lighiche ED7031,316
Cluas, Sròn agus Sgamhan65820,74,977
Rèididheachd Diagnostic7,59172,68,441
Dermatology3,47462,28,845
Ionad fiaclaireachd coitcheann2599,740
Cùram èiginneach9,6453,42,13,951
Eòlas-eòlas clionaigeach16010,03,807
Hematology clionaigeach27,546
Lèigh-lann cardiothoracic1055,321
Cardiothoracic1227,06,280
eòlas-cridhe15,66,7213,20,98,50,575
APRN1,69354,36,558
Anesthetics921,300
Anesthesiology22,2804,80,25,191
Alergidh agus Eòlas-inntinn22,20248,273,220
Tubaist & èiginn359723,866
IH-Slàinte Gnìomhachais94527,57,753
OB / GYN42,73911,41,18,874
Neach-altraim - Teaghlach1132,81,032
Cleachdaiche Banaltraim43227,19,033
lannsa75531,46,223
Neurology17,7864,90,64,199
Neuro/TBI1,15751,42,035
Neo-eòlas39,82110,14,22,013
Medicine1223,68,833
Oncology meidigeach674,87,088
Leigheas Taobh a-staigh, Leigheas Pulmonary, Leigheas Cùram Critigeach agus Leigheas-cadail1022,10,331
Leigheas a-staigh agus Nephrology1115,19,283
In-ghabhaltas6,23,0721,74,14,86,763

iomlan

5,172,76611,331,920,127
Ospadal1,49344,03,854
Hospice & Leigheas lasachaidh412,10,206
E197,869
Hematology - Oncology39411,20,038
Eòlas-eòlas2598,953
GI55018,71,706
Leigheas Geriatric5,3231,57,49,785
Lèigh-lann coitcheann2,22089,65,239
Lannsair Coitcheann89314,11,292
Eòlas-inntinn coitcheann361,18,388
Leigheas coitcheann32711,91,224

Bidh sinn a’ dèiligeadh ri gach seòrsa Ceadachadh Dàta ie teacsa, claisneachd, bhidio no ìomhaigh. Tha na stòran-dàta a’ gabhail a-steach stòran-dàta meidigeach airson ML: Set Data Dictation Lighiche, Notaichean Clionaigeach Lighiche, Seata Dàta Còmhraidh Meidigeach, Seata Dàta Tar-sgrìobhaidh Meidigeach, Còmhradh Dotair-Euslainteach, Dàta Teacs Meidigeach, Ìomhaighean Meidigeach - Scan CT, MRI, Ultra Sound (feumalachdan gnàthaichte stèidhte) .

Shaip cuir fios thugainn

Nach lorg thu na tha thu a’ sireadh?

Thathas a’ cruinneachadh dàta meidigeach ùr far-na-sgeilp thar gach seòrsa dàta 

Cuir fios thugainn a-nis gus cuir às do na draghan cruinneachadh dàta trèanaidh cùram slàinte agad

  • Le bhith a ’clàradh, tha mi ag aontachadh le Shaip Poileasaidh Dìomhaireachd agus Terms of Service agus a ’toirt mo chead airson conaltradh margaidheachd B2B fhaighinn bho Shaip.